GitanasNauseda-GLL-01-01

"Visi esame pasaulio lietuviai – stipriausi tada, kai susitelkiame. Kur bebūtume, statome mus jungiančius tiltus tarptautinės patirties, idėjų, kontaktų, atradimų mainams. Globalių profesionalų visame pasaulyje begalinis noras dalyvauti kuriant Lietuvos gerovę rodo jų gilų patriotizmą ir toliau skleidžia vienijančias Vienos Lietuvos idėjas."

Gitanas Nausėda

Lietuvos Respublikos Prezidentas
Globalios Lietuvos apdovanojimų globėjas

Organizatoriai
Globėjas
Pagrindiniai partneriai

Globalių Lietuvos profesionalų forumas

Kasmet didžiųjų švenčių metu  Global Lithuanian Leaders pakviečia į kasmetinį tarptautinių Lietuvos profesionalų susitikimą idėjų, įžvalgų mainams, naujoms pažintims ir įkvėpimui.

Forumas suburia virš 250 patyrusių profesionalų iš mažiausiai 20 šalių, kad jie pasimėgautų:

  • bendraminčių auditorija - smalsiais, kritiškai mąstančiais ir iššūkių ieškančiais žmonėmis;
  • jų profesionalumo vertais pranešėjais - nuolat besimokančiais ir nuoširdžiai besidalinančiais atrastomis naujovėmis;
  • temomis - kad visi kartu paieškotų inovatyvių ir kūrybiškų sprendimų.

Globalios Lietuvos apdovanojimai

Globalios Lietuvos apdovanojimai | GLA - vieninteliai apdovanojmiai Lietuvoje, pastebiantys ir įvertinantys išskirtinį Lietuvos diasporos profesionalų indėlį į Lietuvos ekonomikos,  mokslo ir kultūros augimą ir tarptautinį pripažinimą.

Globalios Lietuvos apdovanojimais | GLA siekiama skleisti visų Lietuvos žmonių bendrystės idėjas, tarpusavio pagarbos ir bendradarbiavimo vertybes.

Globalios Lietuvos apdovanojimai | GLA įsteigti 2012 metais, juos organizuoja  Global Lithuanian Leaders – ne-pelno organizacija, skirta burti ir įveiklinti diasporos profesionalus.

GLL Forum 2019

Globalių Lietuvos profesionalų forumas 2019

Dešimt metų kelyje į pasaulines aukštumas

Kaip ir kasmet, Globalių Lietuvos profesionalų forumas tapo prasmingų jungčių platforma subūręs 250 Lietuvos profesionalų iš 22 šalių - nuo JAV iki Honkongo, nuo Australijos iki JAE ir visos Europos.

GLL Talks - tai pasaulinio lygio Lietuvos profesionalų scena, jų dėka Lietuva tampa matoma verslo, ateities inžinierijos, mokslinių atradimų, socialinių mokslų žemėlapiuose.

Interaktyvios diskusijos pasiūlė auditorijai aktyviai įsitraukti formuluojant rekomendacijas

  • Nacionaliniam globalių mokslininkų tinklui,
  • Lietuvos strateginės komunikacijos žinutėms,
  • Diasporos profesionalų įtraukimui į viešąjį ir verslo įmonių valdymą.

Forumas LRT radijo eteryje >>

Forumas nuotraukose >>

Forumas spaudoje >>

Globalios Lietuvos apdovanojimai 2019

Aštuntieji Globalios Lietuvos apdovanojimai | GLA pastebi ir įvertina į pasaulines verslo, mokslo, kultūros ir bendrystės aukštumas vedančius globaliuosius Lietuvos profesionalus.

Šie GLA buvo ypatingi kultūrinių nominacijų gausa ir tapo scena visame pasaulyje Lietuvą garsinančioms mokslo, verslo ir kultūros moterims.

Per visą GLA istoriją nuo 2012 metų,  Global Lithuanian Leaders išrykiavo įvertinimui ir pagerbimui daugiau negu 300 globalių Lietuvos profesionalų pasiekimus.

GLL Awards 2019

Galerija

Pictures by Martynas Zaremba, Justinas Auškelis, and Tomas Bauras.