Globalios Lietuvos Apdovanojimai

Globalios Lietuvos apdovanojimai | GLA - vieninteliai apdovanojimai Lietuvoje, pastebintys ir įvertinantys išskirtinį Lietuvos diasporos profesionalų indėlį į Lietuvos ekonomikos, mokslo, kultūros bei kitų sričių augimą ir tarptautinį pripažinimą.

Globalios Lietuvos apdovanojimais siekiama pagerbti nusipelniusius Lietuvai globalius profesionalus, kurie palaikydami ryšį su tėvyne kuria įkvepiančias sėkmės istorijas.

Globalios Lietuvos apdovanojimai | GLA vyksta nuo 2012 metų. Juos organizuoja Global Lithuanian Leaders – nevyriausybinė organizacija, vystanti diasporos profesionalų tinklą ir įveiklinanti jo atstovus vardan Lietuvos augimo.

GLL Awards 2019
7U9A6368

Apdovanojimo idėja

„Kiekvienu atveju, kiekvienai idėjai rasti savo formą“ - teigia apdovanojimo statulėlės autorius Stasys Žirgulis.

Apdovanojimo statulėlė jungia dviejų spalvų granitą į ryškų integracijos, bendrumo ir sinergijos simbolį. Pasirinkta atverto lango forma atspindi Lietuvos atvirumą pasauliui ir naujoms idėjoms, tvarią jungtį tarp Lietuvos ir pasaulio lietuvių. Apdovanojimo autorius Stasys Žirgulis - akmens poetas, vienas žymiausių Lietuvos skulptorių, ilgametis Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto profesorius, visuomenininkas.

Apie Global Lithuanian Leaders

Global Lithuanian Leaders | GLL - nevyriausybinė ne pelno siekianti organizacija, kurios misija - telkti diasporos profesionalų tinklą ir įveiklinti jo atstovus Lietuvos augimui.

GLL atranda ir telkia diasporos profesionalus ir skatina juos prisidėti prie globalių galimybių mūsų šaliai kūrimo, Lietuvos vardo garsinimo, ekonomikos stiprinimo, idėjų mainų.

Tinklas jungia 25 lietuvių profesionalų klubus užsienyje bei daugiau kaip 2000 globalių Lietuvos profesionalų iš 61 šalies ir aktyviai juos įtraukia į veiklą Lietuvoje jau daugiau kaip 13 metų.

Daugiau informacijos apie organizaciją ir narystę: www.lithuanianleaders.org

GLL network