GLA 2022_FORUM LT_desktop HQ
GLA 2022_FORUM LT_mobile HQ

Globalių Lietuvos profesionalų forumas

2022 m. gruodžio 29 d.
11:00–14:00 val.
Vilniaus rotušė

Globalių Lietuvos profesionalų forumas yra kasmetinis Global Lithuanian Leaders organizuojamas renginys, vykstantis prieš Globalios Lietuvos apdovanojimus. Globalių Lietuvos profesionalų forumas – tai erdvė, kur globalūs profesionalai susirenka aptarti aktualiausių temų ir pasidalinti idėjomis Lietuvos pažangai.

Globalių Lietuvos profesionalų forume įprastai apsilanko 150+ globalių profesionalų iš daugiau nei 20 šalių, tad tai – puiki vieta praplėsti tiek žinias, tiek pažinčių ratą.

Šiemet Globalių Lietuvos profesionalų forumą skiriame partnerystėms ir jungtims. Forumu siekiama atrasti naujų būdų, kaip mūsų ryšiai su diaspora gali pasitarnauti stiprinant Lietuvos verslus globaliu mastu ir atrandant naujas eksporto galimybes.

Programa

10:30 - 11:00 | Registracija
11:00 - 11:20 | Sveikinimo kalbos
11:20 - 12:30 | Pagrindinis pranešimas ir panelinė diskusija | #TeamLithuania Lietuvos ekonomikos plėtrai

Pastarieji iššūkių kupini metai atnešė pokyčių globaliems Lietuvos verslams ir eksporto sektoriui. Užsidariusios artimos rytų rinkos verčia verslus ieškoti naujų galimybių šiaurės, vakarų ar pietų Europoje, JAV ar tolimose Azijos valstybėse. Reaguodama į realijas Vyriausybė stiprina ekonominių diplomatų tinklą ir kuria kelius į naujas, lietuviams dar mažai pažįstamas rinkas. Globalūs Lietuvos profesionalai ir jų klubai užsienyje prisideda prie kontaktų tinklo, patirties bei žinių apie naujas rinkas sklaidos tiek diplomatų, tiek Lietuvos verslininkų ratuose. Pastaroji partnerystė, dar vadinama #TeamLithuania, jau atnešė vaisių Lietuvos ekonomikai.
Diskusijoje bus aptariamos patirtys bei galimybės Lietuvos ekonomikos ir eksporto augimui per globalią lietuvių tinklaveiką.

12:30 - 13:00 | Kavos pertrauka
13:00 - 14:00 | Pagrindinis pranešimas ir panelinė diskusija | Lietuvos ekosistemų vystymas globaliame pasaulyje

Valstybei skiriant ypatingą dėmesį prioritetiniams ekonomikos sektoriams, jų vystymuisi svarbu ne tik investicijos, bet visa verslo aplinka ir ekosistema. Visi ekosistemos veikėjai, verslo kūrėjai, tyrėjai, talentai, politikai, investuotojai, yra vienodai svarbūs srities progresui. Prioritetinės gyvybės mokslų, lazerių ar startuolių ekosistemos susiduria su įvairiais iššūkiais, o sprendimų dažnai ieškoma globaliai.
Diskusijoje bus kalbama, kaip vystyti tvarią ekosistemą, nepamirštant ir stiprinant kiekvieną jos dalį bei pasitelkiant globalius resursus.

Daugiau informacijos apie pranešėjus pasidalinsime netrukus. Kviečiame rezervuoti vietą sau ir įsigyti bilietą dabar.

FORUMO PARTNERIS